DreamTR | PayLaşım & Forum & Chat & Portal..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'de rock müzik ?

5 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Türkiye'de rock müzik ? - Sayfa 2 Empty Geri: Türkiye'de rock müzik ?

Mesaj tarafından Lethé Cuma Ocak 04, 2008 11:29 pm

Yalnız yukardaki Gayet iyi sözünden şu anlaşılmasın: İyiyiz, hep böyle devam etmeliyiz..
Yai maddi destek verilse dünyada 1 numara olacak Metal gruplarımız var Rock değil... Pentagram, Almora, Sepultura vs.
Sepultura ödünç gitar ve aletlerde yaptı ilk kayıtlarını..
Bakın Rock demiyorum ama Metal çok geri planda, asla karıştırılmasın bu iki müzik türü...

Metal Nedir sizce ?
Metalin Özü Sert Kalıp Taviz Vermemektir : Nedir Sert Kalıp Taviz Vermemek? Eger Bir Seyler Yolunda Gitmiyorsa Düzeltemeyecegini Bildigin Halde Çabalamaktır... Haksızlıklara Karşı Gelebilmektir Ben Buyum Yada Evet Sen Busun Diyebilmektir... Eleştirebilmek Yeri Geldıgınde Korkusuzca Karsı Cıkmaktır... Peşkeş Çekmemek Kul Köle Olmamak Ayak Paça Öpmemektir...
Ve Bu Kadar Derin Düşüncelerın Yanında Aslında Hiç Bir Şeyi Umursamadan Yaşabilmektir...
Asalettir Asilliktir... Dünyanın Neresıne Gıdersenız Gıdın Metal Budur Belki Başka Bir Ülkede Başka Bir Üslupla Anlatılabilir Ama Açılımı Hep Aynıdır...
Metal Türkiyede Öldü Nedenmı? Çunku Yukarıda Yazdıgım Şeylerın Hepsı %95 İmiz İçin Geçerli Degıl...Koyun Olmuşuz Birilerinin Postumuzu Güttüğünü Göremiyoruz Dogal Olarak İçimizde Bu Ruh Olmadan Metalide Ve O Müzik Tarzınıda İcra Edemiyoruz Çünkü Koyunlar Bunu Yapamaz...Geri Kalan %5 Ten Cıkarsa Metalcıler Cıkıyor Onlarda Ceşitli Sorunlardan Dolayı Dünyaya Açılamıyor...
Lethé
Lethé
Admin
Admin

Mesaj tarafından SaYaKe Cuma Ocak 04, 2008 11:42 pm

okay EDDAAA yarin butun gruplari yazicam Very Happy

Lethé haklisin bence Onlarda Ceşitli Sorunlardan Dolayı Dünyaya Açılamıyor...
de yani metal olmasa en azindan dumani dunya atanitaibliriz SNIF Very Happy

tabikide metal la rock karisilmaz o normaldir duman la hayko kim ayni gorurki Very Happy ama rock daha iyi gidiyor turkiyeye
SaYaKe
SaYaKe
Bronze
Bronze

Mesaj tarafından Lethé Cuma Ocak 04, 2008 11:49 pm

Ama Metal ezilmesin istiyorum ben de Very Happy
Tutturmuşlar bazı Rapciler, HopHopcular vs (ßerk hariç) Metal hakkında ileri geri konuşuyolar.. O an Böyle geril geril geril ağzının ortasına.. Neyse Smile Bu konuyu Sam Dunn yıllar önce kapatmış (Kapak olarak xD)

Metali ya hissedersiniz ya da hissetmezsiniz!
Metal size o her şeyi ele geçiren güç hissini vermiyorsa, saçlarınızı diken diken etmiyorsa bunları hiç anlamayabilirsiniz.
Öyle olsun, anlamayın.
Çünkü etraftaki 40.000 metal hayranına bakıyorum da, sizsiz de idare ediyoruz.
Sam Dunn
Lethé
Lethé
Admin
Admin

Mesaj tarafından SaYaKe Cuma Ocak 04, 2008 11:55 pm

Metal forever dier topic de dediim gibi ben sonucta dinliyorum cradl of filth mesela super kopturuyor mutis
Sam Dunn u bilmiyorum ama guzel solemis helal olsun
dediin gibi metal ve rock u dinlemek icin o duyguyu kendine eklemen lazim ve acikcasi rep dinlerken ben o duyguyu alamiyorum Very Happy
SaYaKe
SaYaKe
Bronze
Bronze

Mesaj tarafından PisqopaTTurq C.tesi Ocak 05, 2008 12:38 am

Siz Fransa'ya qidin Türkiyeyi hiç sevmezsiniz Very Happy Süper bence Fransa tabi Sayake'den duyduğum kadarıyla.. Konu sapmasın.. Rock Rock Rock..
PisqopaTTurq
PisqopaTTurq
Webmaster
Webmaster

https://dreamtr.yetkinforum.com

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics