DreamTR | PayLaşım & Forum & Chat & Portal..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Insecta depresyondayken eddaya attığı mesaj ve karşılığı..=)

3 posters

Insecta depresyondayken eddaya attığı mesaj ve karşılığı..=) Empty Insecta depresyondayken eddaya attığı mesaj ve karşılığı..=)

Mesaj tarafından Insecta Ptsi Ocak 07, 2008 9:34 pm

bir zamanlar mutluydum ben.. o vardı eda.. yanımda değildi ama vardı işte.. artık oda yok eda.. gitti.. bitirdi beni kafasında ve gitti.. ağlıyorum şimdi evet ağlıyorum.. hırsımdan mı aşkımdan mı özlemimden mi bilmiyorum..o kızın ona verdiği benim veremediğim neydi..o kızı sevdi beni sevmedi niye.. ben çok mu kötüyüm eda..? mutlu edemiyor muyum..? dostum değil misin doğruyu söyle bana.. o kız güzel ben çok mu çirkinim..? o kız iyi ben çok mu kötüyüm..? o kız benim onu sevdiğim kadar sevebilir mi eda..? benim onu sevdiğim kadarsevebilir mi..? benim kadar özleyebilir mi..? ben çok sevdim eda nasıl oldu bilmiyorum ama oldu..neden yüzüm gülmedi ondan yana..?o kız için yaptıklarını benim için niye yapmadı..? eksiğim neydi eda yha ben hakediyor muyum..? çok mu kötüyüm eda.. çok mu çirkinim eda.. söyle bana.. çok mu..?

eddadan cevap gecikmedi..Smile

off nurdancım yazı süpper olmuş.. bunların hepsinin cevabı ise asıl o kaybetti.. sen onu deliler gibi sevdin biliyorum.. o böyle bir insanı nerden bulacakki bir daha..? senin kadar iyisini sevenini.. ama bence o kız ona sadece G*T verir başka bir şey değil.. ama sen ona en temiz duygularını verdin.. haketmedin bunları.. işte asıl ona değmez nurdan ona değmez!! onu sevdiğine hiç değmez..!!

kardeşler zor günler içindir yha hani.. saol kardeşim.. ağlamıyorum artık üzülmüyorum artık.. o gülüyorsa ben daha çok gülüyorum.. o mutluysa ben daha çok mutlu oluyorum.. ne demiş zardanadam.. ŞİMDİ SENİN DÜŞMANIM MUTSUZLUĞUN MUTLULUĞUM RESİMDEKİ GÖLZERİ OYUP BAŞ UCUMA KOYDUM.. BAKIP BAKIP TÜKÜRDÜM SANA SENİ UNUTTUM.. ANLAMAMA YARDIM ETTİN AŞK YOKTUR VE ESMERLER B*KTUR..:p=))) [ esmerler üstnüse alnmayın bi ona =) ]
Insecta
Insecta
First
First

Insecta depresyondayken eddaya attığı mesaj ve karşılığı..=) Empty Geri: Insecta depresyondayken eddaya attığı mesaj ve karşılığı..=)

Mesaj tarafından PisqopaTTurq Salı Ocak 08, 2008 4:38 pm

Very Happy Tbrkler ne diyelim.. / ßu arada 50. msj'ın ve 1. yıLdızın hayırlı oLsun..

Insecta depresyondayken eddaya attığı mesaj ve karşılığı..=) Default2
PisqopaTTurq
PisqopaTTurq
Webmaster
Webmaster

https://dreamtr.yetkinforum.com

Insecta depresyondayken eddaya attığı mesaj ve karşılığı..=) Empty Geri: Insecta depresyondayken eddaya attığı mesaj ve karşılığı..=)

Mesaj tarafından Eddaaa Salı Ocak 08, 2008 5:00 pm

cnmm ne dmkk wazifemm Very Happy...eet dostlar kötü gün içindirr:dHEr zmn yanındayımm...
Eddaaa
Eddaaa
First
First

Mesaj tarafından Insecta Salı Ocak 08, 2008 8:38 pm

önclkle berk saol..=) eddacım sna glince.. her zmn ynımda olduğunu biliorum kardeşim saol SmileWink
Insecta
Insecta
First
First