DreamTR | PayLaşım & Forum & Chat & Portal..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gitmeee....

2 posters

Gitmeee.... Empty Gitmeee....

Mesaj tarafından SaYaKe Ptsi Ocak 07, 2008 10:52 pm

DIKKAT ILK ONCE YAZIYI SONRA KLIBI IZLEYIN

bu klip i burayha koydum cunku ... bilmiyorum nedenni ama cok duygusal bi yazi geldi aslinda aklima ondna burayha koydum Very Happy

muzik bullet for my valentin

aci cekici bir gün.. sabah kaldirir her zamanki gibi o kokunu koklamadn öpmeden gidemez isine... o mutlu gülüsünü isine gitmeden son kez daha görmek icin.. cikar disari arabasina girer ve kiz disari cikar nedenmi ask bu dayanamiyosun gittiinde...erkek gorur ve arkasini doner bakmak icin..vee
o mutlu gozleri hayatinin en son guzel gorucei gozler olcakti cunku karsidan gelen kamyonu gormemisti... simdimi ?? sonrami ?? askin acisi ?? bir kalp olmemis iki kalp bitmisti o andan itibaren.... kizin ordaki duygularini anlatmam size..... nese bakin klibe anlarsiniz Wink devamini siz izleyin Very Happy

aslinda klip o kadar cok guzelki ilk once kiz duyuyor carpisma sesini sonra cikiyo ve goruyor.. sonra sahne tekrarlaniyor vee adam cikiyor ve arkasindan kizda disari cikiyor erkei engellemek icin ve iste ben bu ani yazmak istedim yukarida okuyaiblirisniz ( gerci burayha okumaniz icin yukariyi saten okumus olmaniz lazimdir ) neyse ins beyenirsiniz
Aslinda klip ustune yazdim ama biraz deisik yazdim... Very Happy Berk sen anlarsin son durak i izledin kiz ilk ilk ilk basta erkei ruyasinda goruyor carptiini...
SaYaKe
SaYaKe
Bronze
Bronze

Gitmeee.... Empty Geri: Gitmeee....

Mesaj tarafından PisqopaTTurq Salı Ocak 08, 2008 4:42 pm

İsterse cok duygusal oLsun.. Sonucta bu bir şarkı ve müzik bolumune koyup duygularını dile getirmeliydin..ßu boLum buna uygun deqil..

Konuyu kiLitLiyorum..

Locked ßy PisqopaTTurq !..
PisqopaTTurq
PisqopaTTurq
Webmaster
Webmaster

https://dreamtr.yetkinforum.com